منوی کاربری
نام کاربری :
کلمه عبور :
بخش های سایت
آگهی ها
تاريخ آگهي بازديد
۰۸/۲۱ 88690 1052460
۰۵/۲۰ 94343 612394
۰۸/۰۸ 89251 525092
۰۵/۰۹ 93709 485739
۰۳/۳۰ 109590 484577
آگهی های جدید
چهارشنبه ۲۲:۲۸
چهارشنبه ۱۴:۰۱
سه شنبه ۱۴:۳۶
سه شنبه ۱۳:۰۰
دوشنبه ۱۰:۴۳
یکشنبه ۲۰:۰۴
یکشنبه ۱۳:۲۶
تگ های تصادفی
امار سایت
آگهی های امروز : 0 آگهی های دیروز : 0 تعداد آگهی ها : 122637

تلفن :

نام آگهی دهنده : سیب ایرانیان

ایمیل :

وبسایت : http://www.sibo.ir

تاریخ اضافه شدن : ۱۳۹۷/۱۲/۶

1093 بازدید

شبکه تلفن همراه، راحتی زیادی را برای زندگی مدرن ما به ارمغان می آورد و بسیاری از ما نمی توانیم بدون آن زندگی کنیم و حتی فقدان چنین شبکه ای به طور فاجعه آمیز باعث ناراحتی و ناراحتی ما می شود. ما می توانیم تماس ها و تماس های دریافتی را در همه جا از طرف دوستان و همکاران تجاری ما انجام دهیم. برای گفتن بیشتر، تلفن همراه مانند یک جادوی جادویی در چندین موقعیت و حوادث بحرانی است. نمونه هایی بسیار فراوانی وجود دارد وقتی که تماس ها در شرایط اضطراری زندگی مردم را نجات داد و فقط به خاطر این ویژگی ما نمی توانیم به تمام مزایای اتصال سلولی بی تفاوت باشیم.
یک تکرار کننده تلفن همراه چیست؟
یک تکرار کننده تلفن همراه یک وسیله ارتباطی ثابت است که به صورت بی سیم یک سیگنال تلفن همراه را بازسازی یا تکثیر می کند. این دستگاه ها برای بهبود قابلیت اطمینان سرویس تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرند.
یک تکرار کننده یک دستگاه الکترونیکی است که سیگنال دریافت می کند و آن را دوباره ارسال می کند. تکرار کننده ها برای تسریع انتقال استفاده می شوند تا سیگنال بتواند مسافت های طولانی را پوشش دهد. ریپیتر موبایل یک تکرار کننده رادیویی برای افزایش دریافت تلفن همراه در یک منطقه محدود است. این دستگاه مانند یک ایستگاه پایه سلولی کوچک با یک آنتن جهتدار (انتن لگاریتمی)برای دریافت سیگنال در فضای باز از نزدیک ترین برج سلولی، یک تکرار کننده و یک آنتن فرستنده (انتن سکتور) برای پخش سیگنال به تلفن های همراه نزدیک عمل می کند.
تکرار کننده سیگنال حرفه ای www.sibo.irحرفه ای به طور عمده در مناطق داخلی و فضای باز استفاده می شود. آنها به طور گسترده در مکان های زیر استفاده می شود.
شهرک های صنعتی
محوطه معادن و سدها
پاساژ ها و اماکن تجاری
کارگاه های راه سازی و ساختمانی
میدان نفتی
محل برگزاری فرودگاه محلی
ویژگی های اصلی ریپیتر موبایل:
1، سرمایه گذاری پایین تر از ساخت یک ایستگاه پایه؛
2، آسان برای نصب و رد پای کوچک بدون نیاز به خطوط انتقال گران؛
3، طراحی مدولار امکان ارتقا آسان به باند های اضافی را با هزینه نسبتا کم فراهم می کند.
4، فن آوری پیشرفته، انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان؛

متأسفانه هنوز مکان هایی وجود دارد که کیفیت سیگنال تلفن همراه ضعیف است و به شما امکان می دهد که از پوشش خارج شوید. اما این خوب نیست و ما باید با به کارگیری کمی از تکرار کننده های سیگنال www.sibo.ir، شرایط را بهتر کنیم. روند بهبود ارتباط تلفن همراه با تکرار آغاز می شود و با ایستگاه پایه تلفن همراه به پایان می رسد. به طور کلی این به نظر می رسد: آنتن در فضای باز سیگنال GSM را از ایستگاه پایه تلفن همراه دریافت می کند و آن را به تکرار کننده سیگنال ارسال می کند. تحویل از طریق کابل اتصال (کواکسیال) انجام می شود. پس از دریافت سیگنال توسط تکرار، دستگاه آن را تقویت می کند.
همانطور که می بینید فرایند تقویت سیگنال موبایل بستگی به آنتن در فضای باز و جهت آن دارد. آنتن داخلی در همه جهات است و کیفیت سیگنال پذیرفته شده بر روی بردار آن بستگی ندارد. بنابراین مهم است که آنتن را در فضای باز به نزدیک ترین ایستگاه پایه تلفن همراه در منطقه ای که برای اتصال بهتر زندگی می کنید یا از آنتن قوی تر استفاده می کنید، هدایت کنید. همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارکنان www.sibo.ir تماس بگیرید.